מה זה לוח בקרה?

בעידן שבו מערכות רבות מופעלות באופן ממוחשב ועל בסיס הגדרות מפורטות לכל תרחיש, לוח בקרה הוא מוצר נפוץ. לוחות בקרה חוסכים שעות עבודה יקרות בזכות האוטומציה שהם מאפשרים, ועוד תועלת משמעותית היא יעילות אנרגטית מקסימלית על בסיס תכנון מושכל. לוח בקרה הוא לוח חשמל עם מנגנונים ייעודיים והמערכת כולה כוללת במקרים רבים גם חיישנים שמספקים את המידע הנחוץ לצורך הפעלת המערכת - מערכת מיזוג אוויר, מערכת תאורה, מערכת משאבות, רובוטיקה ועוד.
מה זה לוח בקרה?
ייצור לוחות בקרה עפ"י תקן עם גלביט הנדסה
ייצור לוחות בקרה עפ"י תקן עם גלביט הנדסה
גלביט הנדסה אמונה על שרטוט, תכנון, ייצור, התקנה ואחזקת לוחות חשמל מכל הסוגים לרבות לוחות בקרה. כל לוח בקרה מיוצר בהתאמה מושלמת לדרישות הלקוח, בהתאם לתקן העדכני (ת"י 61439) ותחת פיקוח של מכון התקנים הישראלי (מת"י).
גם ההתקנה והפעולות השונות הנדרשות במסגרת התחזוקה השוטפת של לוחות בקרה מתבצעות ע”י אנשי מקצוע מיומנים ועתירי ניסיון, ותוך הקפדה על שירות בסטנדרטים גבוהים במיוחד – מבחינת הזמינות, האמינות, אופן ביצוע העבודה, מענה סבלני לכל שאלה והתייחסות מלאה לכל בקשה ודרישה.
השיקולים בבחירת לוחות בקרה
השיקולים בבחירת לוחות בקרה
לוח בקרה הוא המוח וגם הלב של מערכות מורכבות רבות, ובהתאם חשוב להקדיש תשומת לב רבה לבחירת הלוח האופטימלי. השיקולים העיקריים הם התאמה מלאה לצרכים הספציפיים שלכם, עמידה בתקנים רלוונטיים, מרכיבים איכותיים של יצרניות מובילות וכמובן תכנון מוקפד שנשען על בקיאות מקצועית רחבת היקף.
התחל שיחה
1
צריכים עזרה?
שלום!
איך אוכל לעזור לכם?
Call Now Button דילוג לתוכן