לוח חלוקה

לוח חלוקה, או בשמו האחר – "לוח חשמל" , משמש תחנת ביניים בתהליך העברת החשמל ממקור כלשהו אל הצרכן. בלוחות החשמל נמצא מגוון רכיבים, הכוללים מפסק ראשי, ומערכות שונות להבטחת פעילות תקינה ומניעת סכנות כגון התחשמלות, קצר חשמלי וכדומה. כמו כן נמצא בלוח רכיבי חיבור הקרויים מהדקים, שמטרתם לאפשר חיווט נוח שניתן לשנותו על פי הצרכים. חשוב שהלוחות יבטיחו תפעול תקין ובטוח של האנרגיה החשמלית ולכן עליהם לעמוד בקריטריונים מחמירים של מכון התקנים.
לוח חלוקה
ייצור והתקנת לוח חלוקה בגלביט הנדסה
ייצור והתקנת לוח חלוקה בגלביט הנדסה
בשל תפקידו המרכזי, יש חשיבות גדולה לכך שלוח החלוקה יתוכנן בהתאם לצרכים המיוחדים בכל מקום בו הוא מותקן ויפעל בתקינות ולאורך זמן. בגלביט הנדסה תמצאו צוות מומחים שילווה אתכם משלב התכנון והפיתוח, עבור בייצור אבטיפוס ובדיקת איכות וכלה בשלב הייצור ההמוני. כל זאת תוך עמידה בכל הקריטריונים ותווי התקן. על המקצועיות שלנו יעידו מגוון לקוחותינו,. נשמח לייצר עבורכם את הלוח הבא.
בגלביט הנדסה תמצאו צוות מומחים שילווה אתכם משלב התכנון והפיתוח, עבור בייצור אבטיפוס ובדיקת איכות וכלה בשלב הייצור ההמוני. כל זאת תוך עמידה בכל הקריטריונים ותווי התקן. על המקצועיות שלנו יעידו מגוון לקוחותינו,. נשמח לייצר עבורכם את הלוח הבא.
מתי יש צורך בלוח חלוקה?
מתי יש צורך בלוח חלוקה?
את לוח החלוקה ניתן למצוא במגוון רחב של מקומות וסיטואציות וחשיבותו גדולה ביותר מאחר וכאמור, הוא מרכז אנרגיה חשמלית ממקור כלשהו – לרוב, תחנת הכוח של חברת החשמל – אל היעד בו נעשה השימוש בחשמל. היעד או הצרכן נמצא במנעד רחב של גדלים, החל במכשיר חשמלי אחד וכלה במערכות ומבנים גדולים כמו בנייני מגורים או מפעלים. לוח החלוקה חשוב במיוחד הן כרכיב האחראי על ניתוב החשמל לצרכן או הצרכנים השונים אותם הוא משרת(מעין מרכזיה) והן כגורם חשוב באבטחת הצרכן במקרה של כשלים מסוגים שונים.
היעד או הצרכן נמצא במנעד רחב של גדלים, החל במכשיר חשמלי אחד וכלה במערכות ומבנים גדולים כמו בנייני מגורים או מפעלים. לוח החלוקה חשוב במיוחד הן כרכיב האחראי על ניתוב החשמל לצרכן או הצרכנים השונים אותם הוא משרת(מעין מרכזיה) והן כגורם חשוב באבטחת הצרכן במקרה של כשלים מסוגים שונים.
התחל שיחה
1
צריכים עזרה?
שלום!
איך אוכל לעזור לכם?
Call Now Button דילוג לתוכן