מה זה לוח פיקוד?

לוחות פיקוד מאפשרים שליטה אוטומטית במגוון רחב של מערכות, ובהתאם התנהלות יעילה במיוחד. בין השאר ניתן למצוא לוח פיקוד במפעלים, במרכזי קניות, מעליות, מערכות מיזוג אוויר, בתי מלון, חדרי משאבות, בריכות, מתקני חשמל ועוד. תכנון לוח פיקוד הוא משימה מורכבת שמחייבת תשומת לב רבה לכל פרט ופרט, כך שפעילות ההתקנים החשמליים תהיה אופטימלית. לוח איכותי ימנע בלאי מואץ, צריכת חשמל גבוהה שלא לצורך והתמודדות עם תקלות שונות לרבות השבתת מערכות חיוניות.
מה זה לוח פיקוד?
גלביט הנדסה: לוחות פיקוד בסטנדרטים גבוהים במיוחד
גלביט הנדסה: לוחות פיקוד בסטנדרטים גבוהים במיוחד
גלביט הנדסה הוקמה בשנת 1992 ומייצרת לוחות חשמל מכל הסוגים, לרבות לוחות פיקוד, על בסיס בקיאות מקצועית מעמיקה, ידע נרחב וניסיון רלוונטי. החברה שמה דגש רב על שימוש ברכיבים מובחרים של יצרניות ותיקות ואמינות כגון Schneider Electric, ריטל, ABB, תמח"ש ו- Weidmuller. בנוסף לייצור המוקפד, שמפוקח ע"י מכון התקנים הישראלי (מת"י), מספקת גלביט הנדסה גם שירותי התקנה ותחזוקת לוחות פיקוד בזמינות גבוהה.
השיקולים בבחירת לוחות פיקוד
השיקולים בבחירת לוחות פיקוד
הדגש העיקרי בכל לוח פיקוד הוא התאמה מלאה למאפיינים הספציפיים של המקום שבו הוא מותקן ולמכשירים שאותם הוא אמור להפעיל. בנוסף נדרשת עמידה בתקן העדכני לגבי לוחות חשמל - ת"י 61439. הקפדה על מילוי שני הקריטריונים האלה מבטיחה את מיצוי התועלת האפשרית וכן מקסימום בטיחות.
התחל שיחה
1
צריכים עזרה?
שלום!
איך אוכל לעזור לכם?
Call Now Button דילוג לתוכן