התפקידים העיקריים של לוח תעשייתי

מפעלי תעשייה הם באופן טבעי צרכני חשמל כבדים. על-מנת לאפשר פעילות תקינה ורציפה של כל המכשירים צורכי החשמל, נדרש לוח תעשייתי איכותי מאוד. בנוסף, לוחות חשמל תעשייתיים ממזערים את הסיכון להתלקחות, שריפה והתחשמלות, ועוד תפקיד חשוב הוא בקרה יעילה על כל הציוד החשמלי הפרוס בשטח המפעל.
התפקידים העיקריים של לוח תעשייתי
גלביט הנדסה: לוחות חשמל לתעשייה בהתאמה מושלמת לכל צורך
גלביט הנדסה: לוחות חשמל לתעשייה בהתאמה מושלמת לכל צורך
גלביט הנדסה מייצרת לוחות חשמל לתעשייה מזה שנים רבות, על סמך ניסיון רחב היקף שהצטבר אצל אנשי המקצוע של החברה. הייצור מפוקח ע"י מת"י (מכון התקנים הישראלי) ומבוסס על רכיבים של יצרניות מובחרות: תמח"ש, Phoenix Contact, HAGER, SOCOMEC, ריטל, AEG, ABB, Weidmuller, Schneider Electric ועוד. שירות נוסף של גלביט הנדסה הוא התקנת לוחות תעשייתיים במיקום האופטימלי עבורם ותוך הקפדה על כל פרט ופרט כך שהלוח יהיה מוגן לחלוטין וימלא את תפקידו החשוב.
השיקולים בבחירת לוחות תעשייתיים
השיקולים בבחירת לוחות תעשייתיים
שיקול אחד הוא תכנון מדויק, כך שלוח החשמל יותאם באופן מושלם למאפיינים הייחודיים של המפעל. עוד שיקול משמעותי במיוחד הוא איכות המרכיבים של הלוח. כמו כן חשוב לוודא שהלוח התעשייתי הנבחר יוצר בהתאם להגדרות הספציפיות היצרניות בכל הנוגע לחיבורים ולחיווטים. תנאי הכרחי נוסף הוא עמידה בתקן הישראלי העדכני - ת"י 61439 (אשר מבוסס על תקן בינלאומי מחמיר – IEC61439).
התחל שיחה
1
צריכים עזרה?
שלום!
איך אוכל לעזור לכם?
Call Now Button דילוג לתוכן